Środa z Funduszami dla instytucji kultury

Drukuj
wtorek, 26 maj 2015 Kategoria: Aktualności

 

Zapisz się 

Zapisz się na najbliższe spotkanie: 3 czerwca 2015 r. godzina 10:00. Środa z Funduszami dla instytucji kultury.

Miejsce spotkania: Starostwo Powiatowe w Pyrzycach, ul. Lipiańska 4, 74-200 Pyrzyce, sala nr 12 (parter).

Kontakt z organizatorem: Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pyrzycach
ul. Lipiańska 4, 74-200 Pyrzyce, tel.: 91 88 11 302, 91 88 11 303 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

O spotkaniach "Środy z Funduszami"
Spotkania pn. „Środa z Funduszami ” są organizowane w całej Polsce przez Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich w każdą pierwszą środę miesiąca o godzinie 10.00. Podczas spotkań prowadzonych przez specjalistów ds. Funduszy Europejskich zostaną zaprezentowane podstawowe założenia, zasady, cele wykorzystywania środków unijnych w perspektywie finansowej 2014-2020 w ujęciu poszczególnych grup odbiorców.

Najbliższe spotkania będą skierowane do:

instytucji publicznych na projekty z zakresu e-administracji i cyfryzacji (6 maja 2015 r.), instytucji kultury (3 czerwca 2015 r.), organizacje pozarządowe na aktywizację społeczną i zawodową (1 lipca 2015 r.).
Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich. Jednocześnie serdecznie zapraszamy do korzystania we wszystkie dni robocze z bezpłatnych usług Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich, w ramach których oferujemy:

konsultacje telefoniczne, mailowe oraz w siedzibach punktów w zakresie znalezienia źródeł dofinansowania pomysłów, pomocy beneficjentom Funduszy Europejskich w przy realizacji, rozliczaniu projektów, publikacje dotyczące Funduszy Europejskich, udział w szkoleniach, warsztatach, spotkaniach informacyjnych.
 

Załączniki:
Pobierz plik (Pyrzyce_Formularz_zgloszeniowy.doc)Formularz zgłoszeniowy[ ]262 kB
Tagged Under