Zachodniopomorskie Forum Turystyki

Drukuj
poniedziałek, 20 listopad 2017 Kategoria: Aktualności

Forum odbędzie się w dniach 6-7 grudnia br. w Ośrodku Wypoczynkowym WIELKI BŁĘKIT w Łukęcinie, ul. Spacerowa 3. Program spotkania znajduje się na stronie http://8zft.syskonf.pl/program-konferencji

Pierwszy dzień to warsztaty szkoleniowe nt. nowoczesnych e-narzędzi internetowych oraz sposobów kreowania produktów turystycznych i pozyskiwania turystów.

Drugi dzień to otwarte posiedzenie Walnego Zebrania ZROT, którego głównym tematem będzie Plan działań ZROT na rok 2018. Do udziału zapraszamy nie tylko członków ZROT, ale też przedsiębiorców, urzędników i działaczy organizacji branżowych, którzy są zainteresowani rozwojem i promocją turystyki w województwie zachodniopomorskim. Chcielibyśmy podczas tej części spotkania wspólnie przedyskutowali potrzeby, możliwości i zasady współpracy: JST – przedsiębiorców – NGO w naszym regionie. Dlatego też szczególnie liczymy na Państwa aktywny udział w tej części spotkania, na którą dodatkowo zaproszeni zostali dyrektorzy głównych jednostek mających wpływ na kreowanie rozwoju turystyki w województwie zachodniopomorskim. Dzięki temu będzie możliwość zapoznania się z planami działań tych jednostek oraz zgłoszenie swoich uwag i sugestii do przedstawionych propozycji.

Całości towarzyszyć będzie wieczór warsztatowo-integracyjny, którego bohaterem będzie Enologia.

RAZEM można WIĘCEJ to motto, które może być motywem przewodnim naszej wspólnej aktywności. Ale sukces zależy od nas wszystkich, naszych chęci i naszego indywidualnego zaangażowania.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy stawiając do Państwa dyspozycji potencjał i możliwości Zachodniopomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej.

Ze względów organizacyjnych prosimy o zgłoszenie uczestnictwa do dnia 24 listopada 2017 w systemie rezerwacji pod adresem www.8zft.syskonf.pl.

We wszelkich sprawach prosimy o kontakt z Magdaleną Olejniczak, tel. 91 433 41 26, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Załączniki:
Pobierz plik (Program_VIII_Forum_Turystyki_WZP_6-7.12.2017.pdf)Program VIII Zachodniopomorskiego Forum Turystyki[Plik .PDF]307 kB
Tagged Under