Choszczno - Nowe pomosty pływające nad jeziorem Klukom.

Drukuj
poniedziałek, 07 wrzesień 2020 Michał Kasprzak Kategoria: Aktualności Odsłony: 29695

Ludowo- Uczniowski Klub Sportowy "WODNIAK", pozyskał środki na infrastrukturę wodną. Umowę w obecności Pani Wioletty Kaszak- Starosta Powiatu Choszczeńskiego, podpisali: Olgierd Kustosz – Wicemarszałek Województwa Zachodniopomorskiego i Dariusz Bajbuła- Prezes LUKS ‘’WODNIAK” Choszczno.

Działanie będzie polegać na zakupie oraz montażu pływających pomostów, które pierwotnie zamontowane będą tworzyły boiska do gry w kajak polo. Dodatkowo posłużą również do organizowania imprez rekreacyjno- turystycznych o charakterze wojewódzkim, ogólnopolskim i międzynarodowym Cieszę się, że nasz region pozyskuje nowe środki dla mieszkańców. Gratuluję także Staroście powiatu choszczeńskiego Wioletta Kaszak która była obecna przy podpisywaniu umowy.

Wartość dofinansowania to prawie 290 000,00 zł, a całkowity koszt to 340 000,00 zł. Wsparcie w ramach Programu Operacyjnego Rybactwo i Morze 2014-2020. Środki trafią do beneficjenta za pośrednictwem Rybackiej Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenie „Lider Pojezierza”.

 

Tagged Under