Sprawozdanie z konsultacji listy Finalistów Konkursu Marszałka Województwa pn. "Samorządowy Lider Współpracy z NGO 2020"

Drukuj
środa, 08 lipiec 2020 Michał Kasprzak Kategoria: Trzeci sektor Odsłony: 268

Zgodnie z § 14 ust. 1 pkt. 2 Regulaminu Konkursu Marszałka Województwa pn. „Samorządowy Lider Współpracy z NGO 2020”, lista Finalistów została poddana 14-dniowym konsultacjom poprzez jej ogłoszenie na stronie internetowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego. Ponadto informacja o konsultacjach została upowszechniona poprzez wpis w Newsletterze „Co słychać w III sektorze?” oraz przygotowanie informacji przez Biuro Prasowe i rozesłanie do bazy mediów.

Konsultacje odbyły się w terminie 10-23 czerwca 2020 r. Podczas konsultacji stworzona została możliwość wyrażenia opinii na temat samorządów, które znalazły się w Finale Konkursu oraz ich działań prowadzonych na rzecz współpracy z III sektorem.

Opinie można było przesyłać:

  1. drogą pocztową na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego, ul. Korsarzy 34, 70-540 Szczecin z dopiskiem „Samorządowy Lider Współpracy z NGO 2020 – Konsultacje” - liczy się data wpływu do urzędu;
  2. drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Za prawidłowy termin złożenia opinii uznawano datę wpływu do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego.

W procesie konsultacji do Wydziału Współpracy Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego wpłynęło 15 opinii.

Opinie zostaną przedstawione członkom Komisji Konkursowej na posiedzeniu, podczas którego wyłonieni zostaną Samorządowi Liderzy Współpracy z NGO.

Więcej szczegółów na stronie:

http://www.wws.wzp.pl/konkurs-marszalka-wojewodztwa-samorzadowy-lider-wspolpracy-z-ngo/sprawozdanie-z-konsultacji-listy-finalistow-konkursu-marszalka-wojewodztwa-pn-samorzadowy-lider

 

Tagged Under