Tworzenie innowacyjnych źródeł dochodu na podstawie podejmowania działalności gospodarczej - czyli jak pozyskać środki finansowe za pośrednictwem LGD

Drukuj
czwartek, 14 czerwiec 2018 Kategoria: Szkolenia Odsłony: 832

W dniu 13 czerwca 2018 r. w Świetlicy Wiejskiej w Łasku (Gmina Bierzwnik), odbyło się spotkanie pn."Tworzenie innowacyjnych źródeł dochodu na podstawie podejmowania działalności gospodarczej - czyli jak pozyskać środki finansowe za pośrednictwem LGD". Prowadząca – Ewa Stolarska omówiła możliwości jakie otwiera współpraca z naszą organizacją. Począwszy od aktywizacji społeczności lokalnej do podejmowanie działalności gospodarczej. W LSR zostały przewidziane środki m.in. na podejmowanie działalności gospodarczej z dedykacją na innowacyjne rozwiązania.

Podczas spotkania omówiono aspekty w zakresie:

Przekazano również informację na temat zasad aplikowania o środki finansowe za pośrednictwem Stowarzyszenia "Lider Pojezierza" w ramach PROW na lata 2014-2020 oraz dokumentacji aplikacyjnej.

Aby dotrzeć z ofertą do jak najszerszego grona osób, Stowarzyszenie „Lider Pojezierza” organizuje liczne spotkania w gminach, podczas których omawiane są zasady aplikowania o środki w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą działalnością lub chciałbyś ubiegać się o środki na podejmowanie działalności gospodarczej  zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej, funpage na facebooku lub zapraszamy na organizowane przez nas spotkania w Gminach.

Tagged Under