Zasady przyznawania i rozliczania operacji w ramach Stowarzyszenia "Lider Pojezierza" - Spotkanie w Gminie Bierzwnik

Drukuj
środa, 13 czerwiec 2018 Kategoria: Szkolenia Odsłony: 978

11 czerwca 2018 r., w Świetlicy Wiejskiej w Łasku odbyło się spotkanie konsultacyjne w sprawie zasad przyznawania i rozliczania operacji w ramach Stowarzyszenia "Lider Pojezierza". Spotkanie poprowadziła Ewa Stolarska, która przekazała uczestnikom spotkania informacje dotyczące działań realizowanych przez Stowarzyszenie "Lider Pojezierza". Przekazała również informację o aktualnie ogłoszonych naborach wniosków o dofinansowanie w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Kolejnym punktem spotkania były konsultacyjne dotyczące zasad przyznawania i rozliczania operacji w ramach Stowarzyszenia "Lider Pojezierza". Omówiono poszczególne etapy związane z możliwością pozyskania środków o dofinansowanie. Począwszy od dokumentacji aplikacyjnej, kończąc na Wniosku o Płatność.

W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele Stowarzyszeń działających na terenie Gminy Bierzwnik, pracownicy Biura Stowarzyszenia "Lider Pojezierza", Koła Gospodyń Wiejskich oraz mieszkańcy.

Stowarzyszenie "Lider Pojezierza" serdecznie dziękuje Świetlicy Wiejskiej w Łasku i mieszkańcom za pomoc w organizacji tego spotkania.

Tagged Under