Szkolenia IT dla naszych mieszkańców

Drukuj
czwartek, 22 marzec 2018 Kategoria: Szkolenia Odsłony: 1622

Projekt „Kwalifikacje informatyczne na czasie” – cykl bezpłatnych specjalistycznych szkoleń w branży IT

Od stycznia 2018 r. do czerwca 2019 realizowany jest projekt unijny pn.  „Kwalifikacje informatyczne na czasie” współfinansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego, którego celem jest umożliwienie zdobycia, uzupełnienia lub podniesienia kwalifikacji zawodowych w obszarze IT 270 osobom z woj. zachodniopomorskiego.

Działania obejmują przeprowadzenie cyklu 7 specjalistycznych kursów informatycznych oraz cyklu 3 szkoleń z zakresu zarządzania projektami informatycznymi. Kursy i szkolenia kończą się egzaminami zewnętrznymi organizowanymi przez licencjonowane podmioty uprawnione do certyfikacji. Preferowane osoby z obszarów wiejskich i miejscowości o niskiej gęstości zaludnienia.

Specjalistyczne kursy informatyczne:

Szkolenia z zakresu zarządzania projektami IT:

Organizacja wsparcia: tryb stacjonarny i zaoczny, 4-8h/ dzień. Zajęcia odbywać się będą w trybie uwzględniającym potrzeby osób pracujących i niepracujących oraz sytuacji prywatnej w jakiej się znajdują uczestnicy projektu.

Obszar realizacji: województwo zachodniopomorskie. Dokładna lokalizacja zostanie ustalona w zależności do miejsca skompletowania gr. 10 osób.

Egzaminy wewnętrzne weryfikujące poziom nabytych kompetencji przeprowadzone będą w ostatnim tygodniu zajęć. Po zdaniu egzaminu wewnętrznego uczestnik projektu otrzyma zaświadczenie o ukończeniu szkolenia upoważniające do podejścia do certyfikowanego egzaminu zewnętrznego zgodnie ze specyfiką kursu. Wszystkie działania są finansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego  i są nieodpłatne dla uczestników projektu.

Informacje o projekcie oraz dokumentacja rekrutacyjna dostępne są na stronie: http://sawg.pl/projekty/kwalifikacje-informatyczne-na-czasie

Bieżące informacje o projekcie dostępne są również na stronie projektu na Facebooku: https://www.facebook.com/kwalifikacjenaczasie/

Osoba kontaktowa:

Marta Tokarczyk
Koordynator Projektu
Stowarzyszenie Aktywnego Wspierania Gospodarki
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 696 147 045

Numer projektu: RPZP.08.06.00-32-K130/17
Wnioskodawca: Butterfly Consulting Sp. z o.o. z Wrocławia
Partner Projektu: Stowarzyszeniem Aktywnego Wspierania Gospodarki z Wrocławia
Dofinansowanie projektu z UE: 1 868 164,56 zł

Tagged Under