Rajd pieszy na bazie aplikacji "Włóczykije pojezierza"

Drukuj
czwartek, 15 luty 2018 Kategoria: Szkolenia Odsłony: 1416

W dniu 11 lutego 2018 r. o godzinie 11.00 odbył się Rajd pieszy na bazie aplikacji "Włóczykije pojezierza", trasą wyznaczoną przez współtwórcę aplikacji i Członka Stowarzyszenia "Lider Pojezierza" - Marka Schillera.  

Szlak o średnim stopniu trudności, w przepięknych sceneriach okolic Barlinka, w sąsiedztwie trzech jezior i stawów rybnych, wzdłuż strumieni, koło źródlisk i źródeł. Podczas rajdu spotkaliśmy się z zabytkową architekturą wczasową, położoną w scenerii żywo przypominającej krajobrazy górskie i górskie widoki”.

Aplikacja „Włóczykije Pojezierza” to fantastyczne narzędzie dla turystów, którzy chcą poznawać nasz region, wykorzystuje technologię GPS, pokazując pozycję użytkownika i lokalizacje obiektów. Działa zarówno w trybie online jak i offline. Pozwala wyznaczać marszrutę i nawiguje do celu.

Zakończenie rajdu odbyło się pod Europejskim Centrum Spotkań przy ul. Leśnej 1 w Barlinku.

Udział w rajdzie był bezpłatny. Osoby chętne wziąć udział w rajdzie musiały przybyć punktualnie na miejsce zbiórki i posiadać smartfon z dostępem do sieci Internet oraz zainstalowaną aplikacją Polskie Trasy.

Tagged Under