Szkolenie: Tworzenie innowacyjnych źródeł dochodu i turniej tenisa stołowego

Drukuj
poniedziałek, 22 styczeń 2018 Kategoria: Szkolenia Odsłony: 1562

19 stycznia 2018 r. w Sali Wiejskiej w Rychnowie odbyło się szkolenie dla osób zaangażowanych w realizację w wdrażanie LSR z zakresu zasad i procedur aplikowania o środki w ramach LSR. Tworzenie innowacyjnych źródeł dochodu - jak pozyskać środki finansowe za pośrednictwem LGD. W trakcie trwania szkolenia odbył się również Międzypokoleniowy Turniej Tenisa Stołowego.

od godziny 15.00 tuż po rejestracji uczestników i przywitaniu Pani Ewa Stolarska - Pracownik Biura, rozpoczęła szkolenie wprowadzając tym w jego tematykę. Zostały omówione takie aspekty, jak poszukiwanie pomysłów na stworzenie innowacyjnego biznesu, omówienie niezbędnych filarów które przyczynią się do stworzenia platformy stabilnego biznesu oraz jakie etapy należy przejść, aby od pomysłu dojąć do wstępnej koncepcji biznesu.

Kolejnym punktem szkolenia było przedstawienie zasad aplikowania o środki finansowe za pośrednictwem Stowarzyszenia "Lider Pojezierza", czyli jakie procedury należy przejść w celu pozyskania środków, jakie są limity środków na poszczególne działania oraz omówienie dokumentacji aplikacyjnej.

W przerwie odbył się Międzypokoleniowy turniej tenisa stołowego, gdzie nasze Stowarzyszenie "Lider Pojezierza" było współorganizatorem tego wydarzenia. Jak sama nazwa wskazuje o ograniczeniach wiekowych podczas konkursu nie było mowy. Rywalizacja była zacięta. Starszyzna mimo swojego wieku i doświadczeniu nie odstępowała w rywalizacjach z młodzieżą ale niestety musiała ustąpić miejsca na podium.

Tuż po zakończonym turnieju uczestnicy szkolenia zostali poinformowani o możliwości składania zmian do LSR, czyli Lokalnej Strategii Rozwoju, która jest dokumentem stworzonym oddolnie i dzięki uwagom wniesionym przez mieszkańców możemy ten dokument ulepszyć.

Na koniec zaraz po podsumowaniu szkolenia zostały wręczone nagrody dla zwycięzców turnieju. Dziękujemy Państwu za tak liczne przybycie na szkolenie i uczestnikom turnieju za czysto sportową rywalizację.

Tagged Under