Szkolenie dotyczące Zasad przyznawania pomocy w ramach środków Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność (LSR) oraz wypełniania wniosków o przyznanie pomocy wraz z załącznikami

Drukuj
środa, 11 październik 2017 Kategoria: Szkolenia Odsłony: 1316

W dniach 09-10.10.2017 r., w Barlineckim Ośrodku Kultury odbyło się  szkolenia zorganizowane przez Stowarzyszenie "Lider Pojezierza", dotyczące Zasad przyznawania pomocy w ramach środków Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność (LSR) oraz wypełniania wniosków o przyznanie pomocy wraz z załącznikami.

Na szkoleniu omówione zostały zagadnienia dotyczące:

Każdy z uczestników otrzymał niezbędne materiały szkoleniowe, które mają pomóc w późniejszym sporządzeniu wniosków o przyznanie pomocy, oraz biznesplanu.

Podsumowaniem szkolenia, a zarazem sprawdzeniem przyswojonej wiedzy przez uczestników szkolenia był test dla potencjalnych wnioskodawców, zainteresowanych składaniem wniosków w związku z planowanymi naborami z następujących zakresów:

Przypominamy, że uczestnictwo i pozytywne zaliczenie testu, uprawnia wnioskodawcę do otrzymania 10 punktów podczas oceny operacji przez Radę Stowarzyszenia, w tegorocznym naborze wniosków o przyznanie pomocy w zakresach zgodnych z harmonogramem naborów. 

Szkolenie poprowadził Pan Łukasz Piotrowski - Główny specjalista ds. przedsiębiorczości i projektów infrastrukturalnych z Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Krajny i Pałuk".

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie i zapraszamy na kolejne szkolenia organizowane przez nasze Stowarzyszenie. Poniżej fotorelacja ze szkolenia.

Zdjęcia z pierwszego dnia szkolenia - 09.10.2017 r.

Zdjęcia z drugiego dnia szkolenia - 10.10.2017 r.

Tagged Under