Samowystarczalność energetyczna regionu na polsko-niemieckim pograniczu

Drukuj
wtorek, 19 wrzesień 2017 Wiktor Różański Kategoria: Odnawialne Źródła Energii Odsłony: 3578

06.10.2017 r. - Rosenov i Ivenack (Niemcy)

W ramach polsko-niemieckiego projektu pt. Samowystarczalność energetyczna regionu na polsko-niemieckim pograniczu w dniu 06.10.2017 r. organizowany jest wyjazd studyjny do wsi bioenergetycznej (Ivenack) oraz miejscowości aspirującej do takiego miana (Rosenow). Podczas wyjazdu zostaną przeprowadzone także wspólne warsztaty dotyczące aspektów praktycznego wdrożenia i funkcjonowania wsi bioenergetycznej.

Wyjazd sudyjny do Ivenack i Rosenov - Program i uczestnictwo

12.10.2017 r. - Eberswalde (Niemcy)

W ramach polsko-niemieckiego projektu pt. Samowystarczalność energetyczna regionu na polsko-niemieckim pograniczu w dniu 12.10.2017 r. odbędą się warsztaty w Eberswalde. Podczas wspólnych warsztatów polscy i niemieccy specjaliści omówią i dokonają wymiany poglądów na temat uwarunkowań wdrożenia koncepcji miejscowości samowystarczalnych energetycznie.

Warsztaty w Eberswalde - Program i uczestnictwo

13.10.2017 r. - Przelewice (Polska)

W ramach polsko-niemieckiego projektu pt. Samowystarczalność nergetyczna regionu na polsko-niemieckim pograniczu w dniu 13.10.2017 r. odbędzie się seminarium w Przelewicach. Podczas wspólnego seminarium polscy i niemieccy uczestnicy omówią i dokonają wymiany poglądów na temat uwarunkowań wdrożenia koncepcji miejscowości samowystarczalnych energetycznie, w szczególności po polskiej stronie Euroregionu Pomerania.

Seminarium w Przelewicach - Program i uczestnictwo

Tagged Under