Nabór wniosków na własną energię elektryczną. Produkuj energię i obniżaj swoje rachunki za prąd.

Drukuj
poniedziałek, 12 czerwiec 2017 Wiktor Różański Kategoria: Odnawialne Źródła Energii Odsłony: 2904

Zarząd Stowarzyszenia Lider Pojezierza realizując zadania wynikające z PROW i PO Rybactwo i Morze w dziale ochrona środowiska i przeciwdziałaniu zmian klimatu realizuje program niezależności energetycznej gospodarstw domowych dla mieszkańców naszego obszaru działania. Dotyczy to gmin Boleszkowice, Dębno, Nowogródek Pomorski, Trzcińsko Zdrój, Lipiany, Przelewice, Myślibórz, Barlinek, Pełczyce, Rzecz, Krzęcin, Choszczno, Bierzwnik.

Efektem współpracy Stowarzyszenia Lider Pojezierza oraz Columbus Energy będą utworzone  nowe miejsca pracy, poprawa stanu środowiska, wzrostu niezależności i bezpieczeństwa energetycznego obszaru, ograniczenia ubóstwa energetycznego mieszkańców.

W załączeniu ankieta, która jest potrzebna do wykonania projektu energetycznego, dokumentacji przyłączeniowej z siecią energetyczną oraz dane do montażu urządzeń na dachu.

Koszt wykonania dokumentacji (opłata wstępna) – 1 300,00 zł.

Członkowie stowarzyszenia „Lider Pojezierza” – 1 000,00 zł

Osoba do kontaktu: Ireneusz Kostka - Wiceprezes Zarządu tel. 501652083, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Załączniki:
Pobierz plik (voltika_lider_pojezierza_ankieta_fotowoltaiczna-min.pdf)Ankieta OZE[Plik .PDF]51 kB
Tagged Under