Krzęcińskie Święto Wiatru.

Drukuj
wtorek, 14 czerwiec 2022 Kategoria: Aktualności

W sobotni dzień mieliśmy przyjemność uczestniczyć we wspaniałym wydarzeniu, jakim bez wątpienia były obchody ,,Krzęcińskiego Święta Wiatru”. Impreza zaczęła się od wydarzeń sportowych, czyli meczem piłki nożnej zespołu ,,Klonu Krzęcin”, który okazał się nader gościnny (porażka z zespołem ,,Polonii Giżyn”).

Po emocjach sportowych, impreza przeniosła się na pobliski amfiteatr, gdzie nadszedł czas na atrakcje dla najmłodszych i tych trochę starszych. Zaczęło się od bloku artystycznego w wykonaniu lokalnych artystów, otwarcie strefy zabaw dla najmłodszych oraz coś co przykuło największą uwagę, czyli pokaz szczudlarzy, którzy rozweselili niejedną osobę.

Impreza rozkręciła się na dobre podczas bloku muzycznego, kiedy widownia amfiteatru została wypełniona po brzegi- co było widoczne na występie gwiazdy wieczoru, czyli Moniki Lewczuk. Pod naszym namiotem można było zaczerpnąć wiedzę na temat czym się dokładnie zajmujemy i do kogo adresujemy swoją pomoc. Oprócz tego, na najmłodszych czekały atrakcje w tzw. ,,Kąciku Małego Lidera” oraz firma ,,Call Me Candle” (nasi beneficjenci).

Dziękujemy wszystkim osobom, które odwiedziły nasze stanowisko!

Wójtowi Gminy Krzęcin oraz Gminnemu Centrum Kultury dziękujemy za możliwość uczestnictwa w wydarzeniu. 

Mamy nadzieję, że zobaczymy się za rok!

 

Tagged Under