Szkolenie w ramach naboru nr 6/2021/WDWSB za nami!

Drukuj
czwartek, 14 październik 2021 Kategoria: Aktualności

Szkolenie zostało zorganizowane przez LGD Stowarzyszenie ,,Lider Pojezierza” w związku z najbliższym naborem pn.:  ,,Wzmocnienie działań i utworzenie marki turystycznej wspomagającej sprzedaż bezpośrednią produktów rolnictwa i rybactwa lub utworzenie inkubatora kuchennego’’ (6/2021/WDWSB),  w dniu 13 października  2021  r. (środa) w Sali Centrum Przedsiębiorczości Lokalnej (CPL) w Lipianach.

Warsztat szkoleniowy poprowadził  Wiceprezes Stowarzyszenia ,,Lider Pojezierza” Ireneusz Kostka ;

Podczas warsztatów nt. naboru poruszono m.in. kwestie: jak właściwie wypełnić wniosek; kto może się starać o dofinansowanie z projektu oraz  jakie są procedury naboru projektu oraz wiele istotnych czynników ww. temacie.

Szkolenie zakończyło się przeprowadzeniem testu wiedzy dla potencjalnego  wnioskodawcy, zainteresowanego składaniem wniosku. Uczestnik, który rozwiązał pozytywnie test, otrzyma Certyfikat za uczestnictwo ww. szkoleniu.

Dziękujemy za udział jedynemu uczestnikowi- który przybył na szkolenie, za udział  oraz Centrum Przedsiębiorczości Lokalnej w Lipianach za użyczenie sali konferencyjnej.

Przypominamy, że nabór pn.: ,,Wzmocnienie działań i utworzenie marki turystycznej wspomagającej sprzedaż bezpośrednią produktów rolnictwa i rybactwa lub utworzenie inkubatora kuchennego’’ (6/2021/WDWSB) trwa w dniach: 15 października 2021 r. –29 października 2021 r.

 

Tagged Under