Tegoroczne „Trzcińskie Spotkania z Historią”, organizowane przez Fundację Droga Lotha z gminy Trzcińsko-Zdrój już za nami. Impreza odbyła się przy sprzyjającej pogodzie w sobotę 29 czerwca i cieszyła się dużym zainteresowaniem oraz dostarczyła wiele pozytywnych emocji. Organizatorzy stanęli na wysokości zadania zapewniając uczestnikom wiele atrakcji i niezapomnianych wrażeń. Na imprezie nie zabrakło atrakcji dla dorosłych, jak i dla milusińskich.

Podkreślić należy, że klimat Miasta, w znacznej części o dobrze utrzymanej zabytkowej zabudowie, doskonale wpisywał się w atmosferę imprezy. Wielu uczestników występowało w strojach z epoki, a wyczekiwaną atrakcją przez uczestników imprezy były walki rycerzy. Powszechne zaciekawienie budził także zakonnik w którego role wcielił się Wiceprezes Zarządu "Lidera Pojezierza", Pan Ireneusz Kostka.

Na stoisku" Lidera Pojezierza" pracownik Biura LGD prezentował materiały dotyczące 13 gmin działania w postaci mapek, materiałów reklamowych związanych ze sposobami na otrzymanie dofinansowania ciekawych pomysłów. Osoby zainteresowane, informowane były na bieżąco między innymi o zasadach aplikowania o środki za pośrednictwem Stowarzyszenia "Lider Pojezierza". W trakcie imprezy goście mogli obejrzeć na naszym stoisku prezentację ceramiki Pani Bogusławy Sługockiej z Dębna oraz wystawę prac malarskich Pana Krzysztofa Kłosowicza – artysty malarza z Barlinka. Na naszym stoisku panowała wspaniała, rodzinna atmosfera a wszystkim dopisywały humory.

Dzień który spędziliśmy w Trzcińsku Zdroju uważamy za bardzo udany. Nawiązaliśmy jak zawsze wiele nowych znajomości i kontaktów, które z pewnością zaowocują w przyszłości podpisaniem kolejnych umów.  Powyższa operacja była realizowana w ramach poddziałania 19.2 ”Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, za pośrednictwem Stowarzyszenia "Lider Pojezierza".

Galeria:

Tagged Under

Nasi partnerzy

Gmina Barlinek

Gmina Bierzwnik

Gmina Boleszkowice

Gmina Choszczno

Gmina Dębno

Gmina Krzęcin

Gmina Lipiany

Gmina Myślibórz

Powiat Myśliborski

Gmina Pyrzyce

Gmina Nowogródek-Pomorski

Gmina Pełczyce

Powiat Choszczeński

Gmina Przelewice

Gmina Recz

Gmina Trzcińsko-Zdrój


Więcej...


Więcej...

Zapisz się do naszego newslettera

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego NEWSLETTERA! Będziesz widział o wszystkich ważnych wydarzeniach pierwszy...


„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”,
Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

"Europejski Fundusz Morski i Rybacki",
Instytucja Zarządzająca PO Rybactwo i Morze 2014-2020 - Minister Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej.

Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie Strate­gii Roz­woju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność (LSR),
w tym realizację Planu Komunikacji, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej
w ramach działania 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” 
objętego
Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020
w zakresie poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”.

Przewidywane wyniki operacji: postęp finansowy we wdrażaniu operacji w ramach LSR.