Aktualności - najnowsze informacje

VI Sąsiadki zza miedzy za nami, a statuetki wręczone...

Drukuj
poniedziałek, 10 październik 2016 Kategoria: Aktualności Odsłony: 27692

W dniu 08 października 2016 r. w Barlinku a dokładniej w Ośrodku Wypoczynkowym Janowo 250 aktywnych kobiet i mężczyzn z obszaru objętego LSR przyjechało do nas, by wziąć udział w wielkim wydarzeniu jakim są "Sąsiadki zza miedzy" i Kongres Kobiet z Obszarów Wiejskich.

Program spotkania obejmował m.in. innowatorski panel poświęcony przedsiębiorczości na obszarach wiejskich, profilaktykę zdrowotną połączoną z zajęciami ruchowymi, prezentację kół gospodyń wiejskich.

Prezes Stowarzyszenia „Lider Pojezierza” Pan Ireneusz Kostka w imieniu Zarządu naszej Lokalnej Grupy Działania, wręczył specjalne wyróżnienia oraz statuetki dla najbardziej aktywnych i zasłużonych kół/stowarzyszeń z naszego obszaru, a były nimi:

Raz jeszcze pragniemy podziękować w/w nagrodzonym, za wkład i poświęcenie włożone w budowaniu otwartej i kreatywnej społeczności z obszarów wiejskich w których, jak dobrze wiemy drzemie wiele niewykorzystanego, a jakże cennego potencjału.

Dziękujemy wszystkim uczestniczką za cudowną atmosferę podczas całej imprezy i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach imprezy.

Tagged Under